Sveiki, mieli tėvynainiai,

Eglutėmis ir kitomis kalėdinėmis dekoracijomis besipuošiantis Tokijas jau primena, kad nenumaldomai artėja didžiosios žiemos šventės, tad ir mes skubame visus jus ir jūsų artimuosius pakviesti į gruodžio 7 d. (šeštadienį) 13 val. ambasadoje rengiamą „lietuvišką kalėdinę eglutę“.

Visų labai lauktume prisijungiant prie šios gražios kasmetinės tradicijos prieš šv. Kalėdas susirinkti ambasadoje bei atšvęsti artėjančias šventes tėvynainių draugijoje.

Ambasada pasirūpins eglute, šventiniu kepsniu bei karšto vyno taure ir kisielium, tačiau, kad šventinis stalas tuo neapsiribotų, labai kviestume visus prisidėti atsinešant kažkiek kalėdinių vaišių bendram stalui. Taip pat kaip ir kiekvienais metais, keisimės dovanomis, tad prašome nepamiršti ir dovanėlės po eglute (po vieną nuo kiekvieno dalyvaujančio, vertė ~1000,-JPY). Šiais metais sukurti visų susirinkusių gerą nuotaiką ir linksmai praleisti laiką, tikimės, padės ir „kalėdinis karaokė“. Jei turite DVD kompaktų su mėgstamomis dainomis, lauktume ir su jais!!!

Taip pat kokios lietuviškos kalėdos be kūčiukų?! Kviestume darbščiąsias rankeles pagelbėti su jų gamyba ir tam atvykti anksčiau – 11 val. Tešla jau bus užmaišyta, tereiks pasiraitoti rankoves jos kočiojimui ir kūčiukų formavimui 😉

SVARBU: Visus ketinančius prisijungti maloniai prašytume apie tai pranešti el. paštu [email protected] iki gruodžio 4 d. vakaro.

Labai laukiame visų aktyvaus dalyvavimo! Iki pasimatymo! ! !

LR ambasada Japonijoje