Kviečiame visus į Kalėdinę vakaronę gruodžio 8 d. (šeštadienį), LR ambasados patalpose, nuo 15 val. Šiemet kaip ir kasmet žaisime linksmą dovanėlių apsikeitimo žaidimą. Tiems, kas jį prisimena iš ankstesnių metų ir tiems, kurie atvyks pirmą kartą primename taisykles:
Kiekvienas žaidėjas (jei atvyks keli šeimos nariai – kiekvienas iš jų) turi atsinešti po 1 dovanėlę. Siūlome neišlaidauti ir nepirkti nieko brangaus. Linksmiau bus, jei tai bus kažkas juokingo ar idomaus. Paieškokite savo spintelėse – galbūt kažkas ten jau kurį laiką guli ir laukia – nežinot kaip pritaikyti, bet ir išmesti gaila. Šis kartas kaip tik ir yra tokia proga, kuomet perdovanoti dovanas galima ir sveikintina. Labai svarbu, kad dovanėlė būtų šventiškai supakuota (svarbu, kad nesimatytų kas viduje).

Kokios šventės be skanumynų? Kviečiame atsinešti ką nors, kuo norėtumėte pavaišinti kitus ir pasivaišinti patys. Jei žinote kalėdinių dainų, žaidimų, tradicijų – smagu būtų, jei ir kitus pamokytumėte.

Mamytės, pagalvokite, kuo užimsite savo vaikučius, kad ir jie pajustų, kad ši diena ypatinga, kad ir jiems būtų linksma.

SVARBU: Kadangi reikia sudaryti dalyvaujančiųjų sąrašą, prašau atrašykite į [email protected]  iki gruodžio 1 d. vakaro.